Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növények maradnának...

Milyen növények maradnának meg az akváriumomba? 139 literes aklvárium. Világítás: 2x24W, plusz a héten még bővítem 18W-al.

Figyelt kérdés
1 hete indítottam újra az akváriumot. Valisnerianak hullik kicsit a levele, vizikehely mintha nőne. Táp: easy lifo profito.
2014. jún. 4. 15:36
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:

A fényed közepesnek mondható, itt már elég sok faj megél, ha csak a fényt nézzük.

Ha profitot adsz csak, mennyi halad van?

2014. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre 12 vörösneon 5 szumi, 1 pár ramirezi, 1 anci, 2 thoracata, 2 kékpajzsos cory. Eléggé el volt hanyagolva, nem voltam itthon,öcsém foglalkozott vele úgy ahogy. 1 hete cseréltem ki a talajt is JBL manadora. Nitrát szintnek elégnek kellene lennie,mert mulmos volt az akvárium rendesen. Víz felét meghagytam a régiből.
2014. jún. 4. 20:01
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

Amúgy pedig kísérletezni kell, milyen növény marad meg. Ha összesen lenne 18W, azt mondanám, hogy kár lenne, de ennyi fénnyel már jó esélyjel megmarad jó pár növény.


Persze ha lágyítod mondjuk a vizet, több az esély.

2014. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem megmaradna benne a vizi hortenzia, de úgy, hogy a felső leveleit hagyod a vízfelszínre feküdni.
2014. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!