Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja a halamnak?

Mi a baja a halamnak?

Figyelt kérdés
Az aranygurámim mellúszója elkezdett a tövétől kifelé pirosodni, és nem is nagyon mozgatja őket (persze ha muszáj, mozgatja). Milyen fertőzés ez?

2014. jún. 8. 10:02
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy úszórothadás, vagy valami parazita? Előbbit a rossz vízminőség is okozhatja. Esetleg megsérülhetett? Holnap kérdezd meg a kereskedésben milyen szert tudnak rá ajánlani, anno én antibiotikummal kezeltem őket, sajnos sikertelenül.
2014. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem ajánlott a múltkor egy ilyen sárga tablettát, ami marha nehezen oldódott fel a vízben, de hatott. Elmúlt tőle, csak most meg megint előjött. Az meg, hogy kéthetente teszem ide-oda, gyógyszerezem, az nem hiszem, hogy jót tesz neki.
2014. jún. 8. 10:37
 3/3 anonim válasza:

Igen, én is ezt a sárga tablettát használtam, mondjuk enyém hasvízkóros volt, meg is döglött.

Különítsd el teljesen pár hétre és kapja a tablettát, csak jobb lesz

2014. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!