Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Egy guppi kibír egy...

SOS! Egy guppi kibír egy éjszakát egy befőttesüvegben?

Figyelt kérdés
Most szül, és nincs külön cuccom hozzá. A társasban meg fölfalnák a kicsiket azonnal a gurámik...

2014. jún. 8. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
kétlem
2014. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

inkább rakd bele egy lavórba, nagyobb tálban, mert az anya guppi is megeszi a kicsiket! ha lehet akkor rakj bele még növényt ahol a kicsik menedéket lelnek.

(minél nagyobb edény annál nagyobb a túlélés, minél több növ 98%os túlélés) De ne befőttesüvegbe rakd, ja és az akvárium vizét tedd az edénybe)

2014. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
gondolom megfulladna
2014. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, én is így gondolom. Köszi!
2014. jún. 8. 23:32
 5/7 anonim ***** válasza:
ha befőttes üvegnél maradsz akkor olyan 5 littyósban gondolkodj
2014. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Halakat csak biológiai, vagy kémiai szűrés mellett lehet bármibe tenni, megfelelő szellőztetés, keringés is ellengethetetlen, törvényileg is rögzített dolog a szűrő.


Megfulladna (oxigén hiány), vagy ammónia mérgezés, stressz, ha vannak növények de nincs keringés akkor azok savazzák este a vizet így a lezuhanó ph, kémhatás változás végezhet vele.


Az akváriumból kivett vízzel, egy szivacsos, porlasztós szűrővel, a vízbe mosott fő akvárium szűrőanyagával, esetleg egy baktérium kultúrával már működhet 10 literben, de ha lehet inkább több legyen.

2014. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A befőttesüvegnél maradtam, 4-5 órát volt csak benne, de teljesen eleven volt, hagyhattam volna tovább is szerintem, nem lett volna baja. Erős állatok ezek azért szívósak.

De hamar megszült, és visszakerült a nagyba.

Köszönök minden választ!

2014. jún. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!