Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Naphalaknál a 40 cm normális...

Naphalaknál a 40 cm normális méret?

Figyelt kérdés
Van a tavamban egy 8 éves naphal egészen kis kora óta én nevelgetem még a balatonból hoztam út közben majdnem elpusztult :c akkr még csak 6-8 cm-s volt mostmár 40

2014. jún. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor az nem naphal:)
2014. jún. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de biztosan naphal korong alakú a teste színes, tüskéi is vannak (az egyik tavaly beleállt az ujjamba amikor mérgezés miatt ki kellet takarítani a tavat szerencsére egy csak néhány kínai razbóra és 2 kárász pusztult el akkor de a tüske bennemaradt az ujjamban és még mindig benne van az ujjamban meg ottvan a naphalamnak a jellegzetes pont a kopoltyúfedői mellet
2014. jún. 17. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Küldj képet arról a szörnyetegről :D

Egyébként most kb kétszer akkora mint egy normális kifejlett hím naphal.

2014. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ok majd ahoz ki kell fognom mert elég nehéz lefotózni így

dea kifogás is nehéz lesz már 1 meritőhálot elszakított a csapkodásával mostmár erősebb anyagú van úgyhogy ezt csak a tüskéi tudják szétszedni

2014. jún. 17. 18:23
 5/7 A kérdező kommentje:
kétszer akkora? ._. mitől nőtt ekkorára? :O
2014. jún. 17. 18:24
 6/7 Cerberosz ***** válasza:
Igen, jóval nagyobb mint az átlagos hazai példányok(20cm a max), de de mint minden fajnál előfordulhatnak gigantikus egyedek. Valószínűleg, ideálisak a körülmények neki, sok a táplálék, jó vízminőség, meg a genetika.....
2014. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Néha délegyházán lehet látni 30 centis monstrumokat, de 40??????? az már cet nem is naphal:DD
2014. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!