Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Az egyik építkezésen találtam palakövet amit tetőfedésre használnak, fekete színű, és mindenki esküszik rá hogy természetes kő. Hoztam haza belőle és szeretném az akváriumba díszítésnek betenni. Először kifőztem majd betettem egy edénybe még ázni de a gond az hogy kb. 10-12óra után a víz felszínén úszó kisebb nagyobb foltok jelennek meg mintha só lenne vagy valami hasonló. Van valakinek ötlete hogy mi lehet és ha igen hogyan lehet megszüntetni? Egyátalán jó e az akváriumba?
2014. jún. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
mártsad sósavba
2014. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tedd azt amit az előző írt ha habzik a sósavtól akkor biztosan alkalmatlan akváriumba ha nem utánna mosd el jó alaposan és áztasd 1-2 napig közben cserélgesd a vizet
2014. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mármint 1-2 napig utánna tiszta vízben nem sósavban
2014. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbálom mielőtt betenném az akváriumba, köszönöm.
2014. jún. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!