Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel pucoljam le az akváriumr...

Mivel pucoljam le az akváriumról a vízkőt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 15:55
 1/5 Csupa Csoki válasza:
Szerintem próbálj ecetet vagy valamilyen vizkőoldót tenni egy dúrvább szivacsra, és próbáld meg ledörzsölni! Hali! ;-)
2014. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Ne dörzsöld, attól csak karcos lesz. A tömény ecet vagy a citromsav szépen lehozza. Nem kell erőlködni, csak át kell törölni egy tocsogósra áztatott szivaccsal vagy vattával. Ha nagyon durva, akkor állni kell hagyni és gyakran újrakenni, egy idő után leoldja az egészet.
2014. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norbig ***** válasza:
Ecettel könnyen le lehet takarítani,próbálkozz azzal.
2014. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az mondjuk kérdés hogy halak vannak-e az akváriumban mert akkor a vízkőoldót felejtsd el

én ecetes papírtörlővel vagy zsebkendővel szoktam dörzsölni semmiképp mivel ahogy írták csak karcol

2014. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm a válaszokat, kipróbáltam ecettel, bejött, szép lett az üveg. Köszi nektek! :)
2014. jún. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!