Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idős korukig szaporodna...

Mennyi idős korukig szaporodnak a guppyk?

Figyelt kérdés
Meddig szaporodnak a guppik? Ugyanis 3-4 hónapos koruktól nagyon szaporodtak! már másfél évesek és már egy fél éve nincs szaporulat! Lehet hogy ostoba a kérdés de minden körűlmény adott! Buja növényzet,stb,,,mi történhetett?
2014. jún. 25. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg vagy nagy lett a beltenyészet és azért

vagy elöregedtek tényleg vagy kevés a nőstény vagy a hímeknek ment el a kedvük valamiért

2014. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy megették a kicsiket
2014. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hím van és 4 nőstény,látom én hogy a hímek hajkurásszák a nőstényeket! Hát,,nem tudom,ugyan azok a körülmények vannak mint anno,,és sok megmaradt,el szoktam ajándékozni őket! Egyébként ugyan ebben az aksiban vannak black mollyk is,,na velük is pont ugyan ez a helyzet!
2014. jún. 25. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet megeszik egymás kicsiit bár a mollik növényevők de sztem nem kizárt
2014. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este láttam 1 pici guppit és egy csöpp mollyt a víz tetején úszkálni,,,de most nem látom már őket! Akkor valószínű hogy megeszik őket! Akkor mit csináljak hogy meg maradjanak? Anno megmaradtak hiába nem tettem külön őket! Egyébként köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!