Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teleszkópszemű aranyhal...

Teleszkópszemű aranyhal buborék evése?

Figyelt kérdés
tegnap kaptam egy teleszkóp szemű aranyhalat. előtte már volt egy ugyanolyanom,sajnos úszóhólyag probléma miatt elpusztult. és ő is ette a buborékokat(a habot) amik az akvárium szélén, a víz tetején úsztak. lehet tőle valami baja? a biztonság kedvéért leszedtem onnan őket.
2014. jún. 26. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Nem eszi őket, hanem valószínűleg pipál, mert valami nincs rendben az akváriummal.

Hány literes, és milyen szűrő van benne?

2014. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

talán 10 literes de nem vagyok benne biztos

viszont a levegőztetővel tényleg van valami baj, mert szinte csak zúg. tegnap pedig ki lett takarítva rendesen

2014. jún. 26. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:
A halad döglődik. GYORSAN add el, mert ebben a befőttesüvegben egy hétig sem fogja bírni. 200 literes akvárium kéne szerencsétlennek erős szűréssel(gondolom az sincs). Addig minden nap 30%-os vízcsere állott vízzel.
2014. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Fuldoklik szerencsétlen abban a köpetnyi vízben...

Harminc liter alatt nem szabad gerinces élőlényt tartani.

Aranyhal tartása:

[link]

2014. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Meg fog halni, mert nem 10, hanem 100 literes akvárium kéne neki, de jobb lenne 150. Vidd vissza a boltba, vagy ajándékozd el kertitavas, vagy aranyhalas akváriumos ismerősnek.

Nálad mindenképpen meghal.

Ha újra akvarisztikára adnád majd később a fejed, készülj fel normálisan.

2014. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
soha nem értettem, hogy egy 5 cm hosszúságú halnak miért kell 100 literes akvárium. minden esetre csatolok egy képet.
2014. jún. 26. 18:55
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] lehet mégsem 10 literes
2014. jún. 26. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért mert ez a kis hülye hal 20 centis szeretne lenni, pluszba az állatoknak még hely is kell, mert egész életüket egy akváriumban élik le. A te akváriumod látásra is kicsi, semmilyen halat nem lehet beletenni, csak csigát vagy garnélát.
2014. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szeretnél a saját sz*rodban és vizeletedben élni?

Gondolom nem.

Add el azt a szerencsétlent mert 20 centisre kéne nőnie, de mivel folyamatosan méreganyagokban úszik, visszamarad a fejlődésben.

Ne ellenkezz, te tetted fel a kérdést, hogy baja van-e. Igen, baja van, nagy baja. Mégpedig az, hogy döglődik.

2014. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem látom a halat. Hol van? Műnövényeket látok asszem, vagy az csak a háttér? Úgy is lefotózhattad volna hogy nem világít bele az ablak, hanem az akváriumot világítottad volna meg felülről egy lámpával. A talaj se jó, lehet hogy az buborékozik, hogy a festék jön ki belőle.
2014. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!