Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lejárt szavatosságú száraz...

Lejárt szavatosságú száraz táppal lehet etetni a halakat?

Figyelt kérdés
már több mint egy éve lejárt és azóta is ezzel etetem többek között őket, semmi bajuk nem volt és betegség sem volt már rég óta. ettől lehet valami bajuk és dobjam ki, vagy nyugodt lehetek, csak én hülye nagy kiszerelést vettem és még az 1/10 fogyott el csak...

2014. júl. 2. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ne etess ezzel, és a száraz tápot is hanyagold, válts fagyasztott kajára.
2014. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézz rá a kajára, ha nem penészes és nincs összerohadva vagy nem büdös, mint a dög, akkor nyugodtan, de azért cseréld le minél előbb.


Ha belegondolsz az élelmiszereknél is van olyan, hogy lejárt a szavatossága és még 1 hónap után is rendben van, de van a fordítottja is, szóval...ne bízz ezekbe a dátumokba semmilyen téren!

2014. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kidobnám, de hát te tudod.
2014. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
A szárítás eleve nem tesz jót a vitamintartalomnak. Idővel még tovább csökken. A lejárt kajával egyre értéktelenebb tápanyagot adsz a halaidnak. Ezért nem szabad nagy kiszerelést venni. Én még a kicsikből is cserélgetek másokkal, hogy többféle legyen és hamar elfogyjon.
2014. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
Szinte nulla lehet a tápanyagtartalma, főleg, ha bontott volt. Én kukáznám.
2014. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze fagyasztottal etetem őket csak néha szórok ebből is, amugy semmi baja ugyan olyan mint amikor megvettem, különben erről van szó [link]
2014. júl. 2. 18:43
 7/8 A kérdező kommentje:
de páncélosharcsák és neonhalak meg ancik vannak, nem diszkoszok :)
2014. júl. 2. 18:43
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Akkor is jelentéktelen a tápanyagtartalma. Ha van úgyis más kajád, én nem etetnék vele...
2014. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!