Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy kb 140L akváriumom...

Van egy kb 140L akváriumom vannak benne nagy aranyhalak - koi pontyok abból csak kettő nagy van és folyton raknak ikrákat kavicsokra de soha nincs belőle semmi ez miért van?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 17:12
 1/9 Platypus ***** válasza:
Mondjuk mert 140 literbe nem való koi ponty. Szennyezett a víz a túl nagy halaktól és az érzékeny ikra nem kel ki.
2014. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
koi az kertitóba való... de ha nagyon szeretnéd akkor vedd ki az ikrákat és egy jól szűrt akváriuban keltesd ki :)
2014. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) Hát egyet értek veled hogy nem akváriumba való de szüleim betemették tavat és nem volt szivem halat megölni vagy valami... szereztem akváriumot van két filter is benne 500L akváriumba valók oxigén van elég nekik és elégé tiszta a víz mikor oda figyelek rá de 1-2 napra nem figyelek oda és elégé piszkos lesz.
2014. júl. 8. 21:55
 4/9 A kérdező kommentje:
de vannak a tisztító is halikrák nagyon sok de ha leszedem róla és átrakom egy másik akváriumba ahol csak azok lesznek akkor kikelnek? Nem baj hogy leszedtem a tisztítóról ? mert kiakarnám már a tisztítót is takarítani.
2014. júl. 8. 22:41
 5/9 Platypus ***** válasza:
De most komolyan, minek neked még több koi? A jelenlegieket sem vagy képes megfelelően ellátni. Meghirdetheted őket ingyen elvihetőnek és idővel biztosan akad rájuk jelentkező.
2014. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Biztonságos, megbízható helyre add tovább őket, ingyen. Hány aranyhalad van amúgy? mert nekik is kicsi a 140 liter
2014. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
14db hal van az akváriumban vannak közepesek még nagyok is. Őszintén megmondom nem szeretném eladni/se oda adni senkinek mert szeretem valamilyen szinten őket mekkora akvárium lenne ideális nekik amiben jól éreznék magukat? Nekem már több mint 1 éve ebbe vannak.Egy sem döglött meg semmi bajuk nincs. elején mikor beraktam őket akváriumba folyton fent voltak tetején gondolom nem volt oxigénjük aztán azóta két szűrő is van benne.
2014. júl. 9. 01:52
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Pedig ahogy nőnek egyre több piszkuk lesz és előbb utóbb szép kis ammónia mérgezés vár rájuk... Ha annyira szereted őket akkor elajándékozod őket, főleg a koi pontyot, de a sima aranyhaknak is kicsi ez az akvárium és főleg 14-nek!!!
2014. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Platypus ***** válasza:
Ha szereted azokat a halakat, akkor a halak érdekeit is nézed és nem csak azt hogy neked mi tetszik. 140 liter 3-4 kifejlett aranyhalnak elég és vége.
2014. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!