Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van akinek van ilyen és ha...

Van akinek van ilyen és ha van jó?

Figyelt kérdés

Ez vagy a másik:

[link]


[link]



2014. júl. 9. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Most látok először ilyet, írhatnám, hogy nem tudom mi ez, de jó nagyon. Számodra kiderült, hogy ezt az akvárium üvegére kívülről vagy belülről kell rátapasztani ? Mert ha kívülről, akkor szinte biztosan kevesebbet mutat, mint a víz hőfoka.
2014. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van 2db digitális hőmérőm, hasonlóan néz ki, de másfajta. A vízbe kell rakni belülre, de a tapadókorongja már mind a kettőnek elengedett, így odakötöttem egy szál dróttal a szűrőhőz. Az egyikből az elem lemerült és barátom akart benne elemet cserélni, de nem sikerült neki valamiért. Asszem azt mondta hogy fém csavar van benne és nem tudta kicsavarni. Így már csak 1 működő maradt. Talán fél évet, vagy 1 évet bírt 1 elemmel. Abból a szempontból jó, hogy mutatja nagy számokkal a hőmérsékletet, 2 méterről is látod, de egy sima üveg hőmérő sokkal tartósabb.
2014. júl. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!