Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kis guppikat mikor engedhete...

A kis guppikat mikor engedhetem ki a többi közé?

Figyelt kérdés
most olyan 0.7 cm-esek kb. már ki lehet engedni? vay még inkb maradjanak? csak kiengedni azért lenne jobb mert egy kis 14 cm-hosszu 10 cm-széles és 5 cm mély vízben vannak elkülönítve egy salátástálka volt de kilyukaszgattam hogy menjen bele víz ezt tudtam csak rögtönözni hamar mert nemhittem hogy ilyen korán fognak születni na mindeg és azért lenne jobb nekik kint mert 8db van már csak ennyi volt az akvváriumban mire hazaértem :/ de legalább ebből nem döglött egy sem. Mert ugy sokkal nagyobb úszásterük lehetne de viszont az a rossz hogy a többi nagyguppi azok a falánk disznók meg megesznek előluk majd mindent. majd ha felnőttek be lesznek egyébként adva az állat kereskedésbe! ti hány centisen szoktátok kiengedni őket?
2014. júl. 17. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell őket visszarakni, hogy ne férjen be a guppi szájába a kicsi. Miért nem szerzel be egy 10-20-30 literes akváriumot az ivadékok nevelésére? Egyébként ha van sok növény, akkor el is tudnak bújni.
2014. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legyen vagy 7 millimeteres.Nekünk 10 kishalból 2 maradt meg.
2014. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek de szetintem màr biztos nem férnek bele a nagyok szàlyâba és 1. vâlaszoló szívesen beszereznék egyet de ahhoz is kéne akkor egy kis szivacs szűrő és a szüleim màr nem engedik meg hogy egy 3. akvàriumom is legyen :\ mer ezen a nagyobbikon kívül van egy kisebb amibe egy betta van. akkor köszi a vàlaszokat azthiszem akkor a kövi vízcserénél mehetnek e többi közé :)
2014. júl. 17. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!