Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Olajos vízfelszín problémára...

Tami86 kérdése:

Olajos vízfelszín problémára mi lehet a megoldás? (papírtörlővel leszedem, másnap újból megjelenik)!

Figyelt kérdés
112 literes akvárium,tetratec ex 600 külső,atman f-304 belső szűrő+29 hal!
2014. júl. 17. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem megfelelően mozog a vízfelszíned, irányítsd úgy a belsőt h fodrozza a vizet.
2014. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 115 literben volt hártya, előtte soha nem volt egyik akvába sem, nekem is ex600 szűri, tettem a szűrőbe perlon vattát, fodrozom a vízfelszínt, naponta adagoltam neptun biostartot és eltűnt teljesen.

Már szép tiszta a felszín, jbl perlont vettem 700 ft volt kb 3 méter, 100 gramm, a víz is kristálytiszta, semmit nem fog a szűrőn, már 2 hónapja megy a szűrő peronnal.

2014. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen gondom a 240 litersemben, én is próbálkoztam mindennel de nem tűnt el sehogy, aztán raktam be felszíni halakat és 1óra múlva nyoma sem volt a vastag rétegnek, szépen leették. Ha kiveszem őket újra jelentkezik a dolog
2014. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam is a Black Mollyk mintha lezabálták volna.

De mióta nincsenek, maradt az eheim felszínleszívója, ami nem túl szép, de legalább hangos és néha kinyír egy-egy halat, viszont eltünteti a hártyát.

2014. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!