Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű lemezes haltáp?

Figyelt kérdés

Tudom van Sera,Tetra,Jbl,stb. De mégis ezek közül melyik a legjobb?

Amúgy fagyasztott kajákkal etetek, de néha, kiegészítésként lehet adnám ezt is.


2014. júl. 19. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sera-t szoktam venni, de lemezessel csak a fentieket etetem.

A lemezes szerintem az egyik legsilányabb táp, ha nem fentieknek kell, vagy olyan, ami sokáig fent marad, akkor inkább valami bogyós granulátumot adjál. Vagy aljzatlakóknak is van külön speciális táp, az is sokkal jobb a lemezesnél.

2014. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vörös neonok, endlerek és plattik. Nekik kéne.
2014. júl. 19. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elevenszülőknek (endler, platti) a jbl-nek is, meg a tetrának is van valami "guppy" fantázianevű speciális kajája.

A neonoknak is van azt hiszem, de nekik jó valami általános haltáp is. Pl sera vipan. De ha csak egyet akarsz, akkor valami ilyen általánosat vegyél.


Lemezesben is van általános.

Pl jbl novo bel.

2014. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tetramin-nel etetem a hasonlo halakat(neon,platti),de szét kell nézni,a sera meggyözõnek tünik,de szerintem mindegy hogy milyen márkát vásárolsz a fentiek közül.
2014. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!