Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 18napos guppinak mekkorána...

Egy 18napos guppinak mekkorának kéne lennie?

Figyelt kérdés
az enyémek szerintem túl kicsik ezért kérdezem
2014. júl. 20. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
3 mm kb
2014. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mii???? 3mm!!?? hàtny szerintem nagyok elírtàl valamit! akkor 3mm esek amikor születnek és én 18 naposat kérdeztem
2014. júl. 20. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél centi körül.
2014. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár a vízhőmérséklet és az eleség minősége befolyásoló tényező lehet.
2014. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Salx Narval ***** válasza:
Az enyémek általában már születéskor elérik a 4-5mm nagyságot 2-3 hét alatt majdnem a duplájára nőnek, az-az 1cm körül kellene lenniük most. Ahol 3mm az ivadék születéskor, ott valószínű, hogy első ellésről van szó, ill valami miatt túl hamar születtek.
2014. júl. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja oké kőszönőm az enyémek most olya 0,7cm esek ezért kérdeztem mert kicsinek talàltam őket. ja hàt az etetésük szerintem jo próbàlok minél vàltozatosabban adni nekik 2féle haltàpot porrà rörtem olyan amit a nagyok esznek és olyan2-3 naponta főzök nekik spenótot v kapnak fagyasztott làrvàkat bàr ezzel kicsit nehezen boldogulnak. monjuk màr mindegyik szinesedig szinte màr teljesen feketék mint az anyukàjuk :)
2014. júl. 21. 14:57
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Mondjuk most már lekéstél a dologról, de legközelebb megpróbálhatsz sórákot keltetni, az ivadékoknak. Számodra is érdekes lehet a keltetésük esetleg a felnevelésük.
2014. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké legközelebb megpróbàlkozok vele köszi :)
2014. júl. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!