Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A panda harcsák és a házmester...

A panda harcsák és a házmesterharcsák alkotnak egy csapatot?

Figyelt kérdés
Mindegyikből van 3-3 és kíváncsi vagyok hogy ez így jó -e neki?
2014. júl. 27. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A Corydoras fajból rengeteg fajtát lehet kapni.

[link]


Nem igazán azok a tipikus csapathalak, én úgy vettem észre a különböző fajták azért igénylik egymás társaságát, ha egy mozdul közülük akkor megy a többi is.


Más lapra tartozik a tartási körülmény, az apró szemcsés ajzat mellett figyelni kell a mulmra, a fedélre, az akvárium és a lakás hőfokára.


Ha megfelelő nekik az akva akkor "én" legalábbis 10 liter bruttó űrtartalomra 1 harcsát, nagyobb akváriumoknál legalább 10 harcsát teszek, így elkerülhető az, hogy nem tudják napi szinten átmozgatni a talajt és egy mulmosabb részhez érve telibe veri őket az ürülék.


Bél lélegzésük van, időszakonként fel rohannak levegőért, ha üveg tető van akkor hatalmasat koppannak, majd akár ájultan zuhannak vissza, figyelni kell meddig van feltöltve az akva.


A 3-3 szerintem működhet, az egységes cselekvés azonos náluk, ha 1 elkezd túrni akkor a többi is rohan.

Ajánlott tartásukhoz kicsit erősebb áramlat a font üvegnél, fontos, hogy amit kikotornak a talajból elvigye az áramlás a szűrő felé.


Nekem foltos, foltos albinó, kétpajzsos van, agyából az akvárium egy részére csoportosulnak, nem tipikus csapathalak, de példa a 7 éves foltosom oda meg a 2 éves kék pajzsoshoz.


http://www.youtube.com/watch?v=FC_foUkit3c


Kajánál meg túrás ezerrel, ezért fontos az áramlat: http://www.youtube.com/watch?v=ThAtot62zvM

2014. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!