Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezzel a világítással megmaradn...

Ezzel a világítással megmaradna a saggitaria subbulata?

Figyelt kérdés

az aksi 105 literes de ebből ami bíz az 85-90 liter lehet

az aksit egy 20W kompakt fénycsővel világítom meg



2014. júl. 29. 06:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az aksi 105 literes de ebből ami *víz az 85-90 liter lehet
2014. júl. 29. 06:55
 2/11 anonim ***** válasza:

Az a 20W szinte mindenre kevés.

Ha van normális talajod, rendben az egyéb paraméterek, talán megmarad,borzasztó lassú növekedéssel, de hogy szép nem lesz, az esélyes. Mindenesetre drukkolok, ha megpróbálod.

2014. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0,19 w/l alatt az anubiason és a gömbmohán kívül szerintem más nem nagyon fog megmaradni, de hátha.
2014. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tedd a lámpa alá egy kőre egy cserépbe és a cserépbe tegyél jbl valami manadot és bele táptablettát. Másképpen nem hiszem hogy megmarad.
2014. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

volt a világítás több is de akkor jöttek folyton az algák a

növények most is vannak bent de azok szépen nődögélnek

2014. júl. 29. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Láttam sagittariát led alatt is aqua depóban, de nálam csak normális fény alatt maradt meg. Szerintem az fényigényes valamennyire. Bár tény, hogy ott volt a halvány ledecskékkel, láttam, csak nem nagyon értettem hogy az ott hogy maradt meg nekik.
2014. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem volt egyértelmű, h most az algák vagy a növények "nődögélnek szépen"? Valószínű a szűréseddel lesz a probléma ha algásodsz. Jól szűrt akváriumnak nem kéne algásodnia legalább 0,6-0,7W/l-ig.
2014. júl. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel szűröd az akváriumot?
2014. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

most nincsenek algáim

de 0.5 W/lityónál nagyon sok volt és nem olyan rossz a szűrésem egy 1400 l/h vízpumpa nyomja át a vizet egy liter siporaxon meg szivacson (meg ülepítőben vannak cserepek kerámiagyűrűk stb )

2014. júl. 30. 08:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor rossznak nem mondható a szűrésed, igaz ez függ a halak számától és méretétől is. És a növények mennyiségétől is. Lehet nem ártana még 1 liter siporax. A pumpa teljesítménye soknak tűnik a nagy áramlás se kedvez a lebontóbaktériumoknak, lehet ez is gond.
2014. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!