Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pillanatragasztó a víz alatt?

Pillanatragasztó a víz alatt?

Figyelt kérdés
Van egy szűrőm, aminek a teteje nem marad meg a helyén. Ha megragasztanám és azután üzembe helyezném, akkor a pillanatragasztó feloldódna?
2014. aug. 1. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
de akkor a tetejét nem tudod majd levenni? :D akkor hogy jutsz a szivacshoz?
2014. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miért nem veszel újat?
2014. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Középen szétválasztható a tartály a motor részétől, aminek a tetején van a kis rész ami nem marad meg.
2014. aug. 1. 13:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem veszek újat, mert 10 ezer forint és, ha nem muszáj, akkor inkább nem költök rá.
2014. aug. 1. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Pillanatragasztó teljes száradás után nyugodtan használható víz alatt. Se feloldódni nem fog, sem kioldódni nem fog belőle bármilyen káros anyag. Egyenes növényfajok (pl. Anubias-ok) kövekhez vagy fához történő rögzítéséhez is szoktak pillanatragasztót használni.
2014. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! :)
2014. aug. 1. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a 60-80 ft-os gél pillanatragasztó amit majdnem mindenhol árulnak teljesen jó, én a nanoba elhasználtam 2 tubussal, gömb mohát ragasztottam kövekre, ragasztottam, kb 5 perc múlva leöblítettem és mentek a garnélák, csigák mellé a kövek.

Teljesen ártalmatlan, száradjon meg, le kell öblíteni és mehet az akvába.

2014. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen szűrőm aquael fan1 (gondolom tiéd is ez)azokból a régiek hibásak teszel arra a kis kupakra egy befőttesgumit és megáll.
2014. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az enyém egy Fan 3 plus, de ugyanaz a szisztéma. Már megragasztottam, ezután csak azt kéne kitalálnom, hogy milyen aljzat legyen az aksiban, bazalt és kavics között örlődöm.


112 literesről van szó, aranyhalas lenne.

2014. aug. 3. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!