Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez jó összeállítás 98 l-es...

Ez jó összeállítás 98 l-es akváriumba?

Figyelt kérdés

1 hím 2 nöstény guppi

2 közönséges algaevö

10 neonhal

4 karcsú díszmárna

A szürö AQUAEL fan 2 és AQUAEL fan 1 és van még egy légpumpa is.Sok növény van.



#halösszeállítás
2014. aug. 1. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A guppik nélkül jó.
2014. aug. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagyis a szűrést nem néztem, elhamarkodottan válaszoltam. Ez a szűrés kevés, ekkora akváriumhoz már illene egy külső szűrő.
2014. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor ugy nem jó,hogy:

10 hím guppi

2 közönséges algaevö

1 hím 3 nöstény sziámi harcoshal?

2014. aug. 1. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
A szűrés még mindig kevés lesz.
2014. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha vennék egy HBL 701 szüröt a fan 2-es mellé és a fan 1-eset eladnám úgy jó volna?
2014. aug. 2. 00:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez se sokkal jobb, ráadásul az egész utcát felveri, olyan hangos lesz.
2014. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen szűrő van,ami jó és nem olyan drága?
2014. aug. 2. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
a légpumpa fölös ha a belső szűrők nyomják a levegőt is, külső szűrőnek meg az atmant ajánlom, semmi hangja nincs és 20-25ezer forint ami még elfogadható ár sztem , és a helyedben így raknám: 10 neonhal, 2 algaevő /a guppyból max 3 hímet ha nagyon tetszenek vagy ezek helyett 1 hím és 1-3 nőstény valamiféle dél amerikai törpesügért, pl ramirezi, boliviai, kakadu stb/ a betta a guppyval nem biztos hogy túl szerencsés meg a nőstényekkel sem, szval azt inkább hagyd ki és rakj még ezek mellé 5-6 páncélosharcsát, mondjuk pandát mert csak 5cm re nő meg és azt hiszem a neonokkal egy éllettérben élnek a természetben is , a víz hőfoknak meg elég a 24 télen a 20-21 is szval ha jól fűtötök akkor a melegítés sem kötelező sztem /csak mert ha túlmelegít akkor viszlát halak :/ velem már előfordult/ a karcsú díszmárnát sem ajánlom vagy csak neonhal helyett, szóval ezekből a 3-6 cm re megnövő halakból durván 20 at számolj az akváriumra ha megvan az atman külső szűrőd és az elöbb említett belsőd, megfelelő világítással ,növényekkel és heti 20-30% vízcserével, és szerintem a halak választásakor tartsd szem elött hogy a kevesebb néha több :) pl lehet úgy lenne a legmutatósabb ha csak szimplán 20 neon +fekete matrica a hátlapra :)
2014. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem a bettám nagyon békés nem bántja a guppikat.
2014. aug. 3. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!