Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Bettám negyon furcsa és...

A Bettám negyon furcsa és félek h vmi komoly baja van. Össze-vissza rohangál és utána teljesen lemerül és elbújik olyan mintha kifulladna. És lehet nem is lát jól mert neki megy a kagylójának és ugrik. A mozgása is furi, darabos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni "halfertőtlenitőt" asszem gyorsfürdő a neve próbáld meg! Ha úszóhólyag betegsége van akkor sajna csak a temetésről és egy újabb bettáról tudsz már gondoskodni...
2008. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak viszket a bőre, nálam így vakaróznak, ill. így is mozognak akkor. Nézd meg, nem látsz-e rajta vmi betegségre utaló nyomot.
2008. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult a drágám mire hazaértem a fertőtlenítő cseppel:S Azért, nagyon köszi!:)
2008. aug. 27. 19:35
 4/4 anonim válasza:
Tudom h nem itt kellene kérdeznem.. de az én bettám is hasonló tüneteket mutat.. meg tudná írni nekem valaki h milyen fertőtlenítő cseppekre lenne szükségem???? :S.. ( bosszanto@citromail.hu )
2008. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!