Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano halak mennyire beszerezhe...

Nano halak mennyire beszerezhetők?

Figyelt kérdés
Kisállatkereskedésben szoktak lenni? Esetleg Debrecenben tud valaki ajánlani boltot/tenyésztőt?

2014. aug. 3. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Debrecenben van jó bolt :)

Debrecen, Piac utca 38. Tropivalfish

[link]

Csak ajánlani tudom, jó bolt.

2014. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A legáltalánosabb talán az endler guppi, ami a legtöbb helyen kapható, de ha felhívogatod a boltokat, azzal a szöveggel, hogy téged 1-2 centis kishalak érdekelnének, nano akváriumba szeretnél venni valamit, hamar kiderül, hogy melyik boltba érdemes elmenni:

[link]

2014. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Milyen nano halakra gondolsz amúgy? Érdemes még az epet-be is benézni.

[link]

Ráadásul elég közel van a tropicalfish-hez, gyalog max. 5 perc.

2014. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1. Remek, a tropicalfisht régebbről ismerem. 3.: Háát, nem tudom, mind nagyon aranyos. 2 kis rajt szeretnék.

Mindenképpen olyan fajtát, amivel kezdőként jól boldogulok. Hány halacska a minimum, hogy jól érezzék magukat? Hány halat tehetek maximum (kb 45-50 literes az akváriumom)?

2014. aug. 3. 12:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Anno én is ekkorával kezdtem, nekem 2 gyönyörű kék bettám volt benne (nőstények, azok nem eszik meg egymást) és 5 rózsaszín dánió. Kb. 4 évig voltak meg és kétszer akkorák lettek, mint mikor megvettem őket! :)


Később majd te is rájössz - mint minden akvarista - hogy egy akvárium sosem lehet elég nagy... :D

Nagyon szép hobbi, sok sikert hozzá! ;)

2014. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja, és ezt az oldalt ajánlanám, anno én is itt olvasgattam, kérdezősködtem: akvarista.hu

Nagyon hasznos, akár még halakat is tudsz itt beszerezni + felveheted a debreceni akvaristákkal a kapcsolatot... ;)

Előző voltam.

2014. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
4. Köszi :) Ha sikerülne szépen beállítani ezt az akvit akkor talán-talán belevágnék nagyobba (van "raktáron" egy 160 liter körüli). Szerinted milyen fajtá(ka)t válasszak (őket nézegettem) [link] ? (4 napja olvasgatok a neten +az Akvarisztikát, csak az a baj, hogy sok az egymásnak ellent mondó infó. )
2014. aug. 3. 13:30
 8/14 A kérdező kommentje:
* 5# Amúgy ment mindenkinek a zöld kéz.
2014. aug. 3. 13:31
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

A nano halakat legalább 10 fős csapatokban szabad tartani. Így a Te akváriumodba Én csak 1 fajtában gondolkodnék, de abból 10-12t raknék.

Nekem régebben Amanda lazacok voltak, szépek meg minden, csak félősek kicsit. Én inkább endler hímeket raknék. De amúgy a tropicalfish-ben megkérdezheted az eladókat is a nano halakkal kapcsolatban, tudom az eladók általában nem értenek annyira hozzájuk, de itt igen.

2014. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És mondjuk ha 10 halacskát rakok, akkor nem férne meg még valamilyen aljzaton mozgó hal? Sok lenne úgy? (bocsi ha butaságokat kérdezek, csak szeretném jól csinálni. persze majd ha eljutok odáig megkérdezem az eladót is, de még ezután rendezem be +kezdem el a szűrővel járatni, csak szeretném úgy megcsinálni, hogy a választott halacskáknak a legjobb legyen + jól is mutassanak.)
2014. aug. 3. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!