Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek esztétikus összeke...

Szerintetek esztétikus összekeverni hengerelt bazaltot JBL Manadó taljjal? A Manado meglévő 10 liter ehez raknék még 10liter bazaltot.

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
jbl az táptalaj ugye? akkor vagy úgy hogy csak azt vagy a növények alá azt a többi helyre bazaltot, én nem keverném össze csak úgy :) de tégy egy próbát 1 pohár bazalt 1 pohár jbl hogy mutatna :)
2014. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ronda lenne, de ízlések és pofonok
2014. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
Nem keverednének el. A bazalt egy idő után leülne az aljára, felül meg ott virítana a manado. Nagy sűrűségkülönbségnél ez történik.
2014. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni hengerelt bazaltot? Hol? Már régóta keresem.
2014. aug. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Nekem véletlen keveredett már össze, bár a sok növény miatt nem feltűnő. Szerintem ha a manado kis mennyiségben van, nem kifejezetten ronda, de egy egész akváriumot ezzel feltölteni szerintem már irizáló lenne.
2014. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valószínú megnézem kis mennyiségben hogy mutatna.
2014. aug. 4. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azért lenne bazalt, hogy spórolj a manadoval akkor jobban járnál bazalt kövekkel.


[link]


Nem akartam 20 liter manadot, bepakoltam a köveket alulra, így elég volt 10 liter manado.

2014. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ez remek ötlet! Gondoltam rá, hogy belepakolok pár nagyobb követ, gyökeret de most már biztos vagyok benne. Egyébként a fő problémát az okozná az új Manadóval, hogy marha sokat kell mosni :) 100x50-es alapterületre kell talaj amúgy
2014. aug. 4. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!