Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnét lehet tequila fogaspont...

Honnét lehet tequila fogaspontyot szerezni? Mennyire drága, milyen ritkán kapható?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a halról lenne szó. Szokott lenni halasboltokban Magyarországon, tenyészt valaki ilyet?

Mit kell még tudni a tartásáról?



2014. aug. 4. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy kérdezz rá az akvarista.hu-n.

2014. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez eléggé drága hal. Azért lehet, mert ritkán hozzák be? Nem is tenyészti senki Magyarországon?
2014. aug. 5. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szerintem még ritkán van Magyarországon. Szerintem még alig tenyészt valaki.
2014. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem ismertek esetleg olyan tenyésztőt, aki ilyen ritka elevenszülőkre szakosodott? Biztos van ilyen is, vannak akik csak sügéreket tartanak vagy olyan alganyalókat, csak van aki ilyen ritka fogaspontyokat tenyészt? Gondolom ha ez tényleg ennyire ritka dolog, akkor boltoknak nem is nagyon jut belőle vagy tényleg olyan nagyon drága.
2014. aug. 7. 21:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg ugye azt lehet róla olvasni, hogy nagyon veszélyeztetett. Lehet, hogy engedélyek is kellenek hozzá?
2014. aug. 7. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ezt a kérdést az akvarista.hu-n is tedd fel, mert ott szerintem többen értenek hozzá. És valószínűleg sokkal jobban mint, én.

Veszélyeztetett állathoz csak akkor kell engedély, ha veszélyes állatnak is minősül, ellenkező esetben csak egy származást igazoló papír kell hozzá. Erre azért van szükség, hogy igazolni tudd, hogy nem illegális módon jutottál hozzá.

2014. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális:

[link]


szóval igen, tenyésztik!

2014. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!