Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Az aranyhalamon kis...

SOS! Az aranyhalamon kis barna foltok jelentkeztek, amik eddig nem voltak rajta! Nagyon aggódom, mivel az első aranyhalam! Mitől van szegényen barna folt?!

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 09:51
1 2
 1/17 Pendulum92 ***** válasza:
Stimmel? [link]
2014. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom 30-50 liter + fan1, fan mini kategória...
2014. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pendulum92! STIMMEL!!! :'(
2014. aug. 7. 11:01
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]

Remélem kilátjátok :'(

2014. aug. 7. 11:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Mekkora akváriumod van és milyen szűrőd?


Egyébként a második válaszolónak igaza van, valószínűleg elég gyengék a körülmények amik között tartod szegényt. Ha nem tudsz legalább 100 literes akváriumot biztosítani és jó szűrést, akkor ajándékozd el egy kerti tavasnak vagy engedd el egy tóban.

2014. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen aranyhalad van. Ha hidegvizi, akkor az utolsónak igaza van.
2014. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem! Én NEM ADOM ODA EGY IDEGENNEK ÉS SENKI MÁSNAK! Ő AZ ÉN HALACSKÁM! És mivel Jászalsószentgyörgyön lakom, 11 éves vagyok, Örülök, hogy eljutok néha Szolnokra a kisállat kereskedésbe! Meg nem tudom honnan szerezhetnék normális levegőztetőt! Decemberben karácsonyra kaptam ezt a halat, és már ki volt fejlődve! Én állatimádó vagyok! Nem bírom senkinek sem odaadni az állataim! Bocsánat, ha ezekkel a szavakkal megsértettem valamelyikőtöket... :'( Nekem sem aranyéletem van...
2014. aug. 7. 15:12
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted akkor ne a te érdekeid nézd, hanem a halét. Annál az idegennél sokkal jobb helye lenne, ezt fogadd el. Így kínhalálra van ítélve. A guppyt is ugyanígy megtudnád szereni, és ő még jól is érezné magát nálad.
2014. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Pendulum92 ***** válasza:

Az a baj, hogy ha minden marad a jelenlegiben, hamarosan kezdhetsz búcsúzni tőle. Szenved most éppen.


Valahogyan le kell csökkentened az ammónia mértékét. Nagyobb szívacsú szűrő, a jelenlegi szűrődre nagyobb szivacs, vagy valami gyorsan növő növény, ha fényt is kap az akvárium.


Ja, és persze nagyobb akvárium.


Még fiatal vagy így nehezen fogod megérteni, de ez a hobbi nem rólunk szól, hanem a természetről. Ez így csak önzés, ha nem teszel semmit, a szeretett állatodat kínzod.

2014. aug. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Spórolt pénzemből már vettem nekik tavasszal 21 literes akváriumot. ez a hal 1 dm - es. Vannak társai is. Ha meglát, rögtön odaúszik hozzám, tátog, úszkál szépen. mással nem csinálja ezt. Ja, és ha nem érdekelne a halacskám, Némó, akkor nem írtam volna ki ezt a kérdést. És én azt kérdeztem, mitől vannak rajta barna foltok. Ti meg más témába kezdtetek. Hogy: "Add oda másnak, nálad nincs jó helyen... " De jó helyen van. Ugyanis most egy Anubias fajtájú növényt szeretnék az akváriumba helyezni régóta. (A másfélét megenné. Mikor megkaptam, a vízinövény az áldozata lett.)
2014. aug. 8. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!