Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 literes akváriumban milyen...

2 literes akváriumban milyen halat lehet tartani?

Figyelt kérdés

Ezt az akváriumot néztem ki, kezdetnek:

[link]


Mit kell róla tudni? Milyen halat lehet benne tartani és mennyit? Milyen tartozékokat kell hozzá még venni?

Egyenlőre csak érdeklődöm a téma után. Előre is köszönöm.


2014. aug. 7. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
SEMMILYENT!!!! Gondolom még kezdő vagy. Minél nagyobb az akvárium, annál könnyebb a tisztítása. + még a halak is jobban érzik benne magukat... vegyél inkább egy 30-50 litereset minimum... remélem tudtam segíteni :)
2014. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Semilyet sem!

Állatvédelmi törvény szerint gerinceset nem lehet 30 liter alatt tartani. Talán sórákot kelthetsz benne, vagy még azt sem.

2014. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ment mindkettőtöknek a zöld kéz! Igen, még kezdő vagyok. Hamarosan végzem az egyetemmel, már van munkám, és tervezgetem a lakásomat és egy akvárium érdekes dolog, szép és hangulatos. A felelősség meg nyilván adott. Van ötletetek, hogy akkor ezt mégis mire találták ki? Vízi növény termesztés? egyéb?
2014. aug. 7. 13:24
 4/7 Pendulum92 ***** válasza:
85%

Elvileg bettáknak van fenntartva, de nem azért árulják, mert így helyes, hanem mert megveszi valaki sajnos.


2 liter maximum néhány kis csigának jó vízinövényekkel.

2014. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pendulum92 ***** válasza:
75%

nézegesd az akvarista.hu főoldalán lévő e-bookokat, jó kis összefoglaló írások kezdőknek, vagy az itt az oldalon az egyik válaszolgató által összeállított akvaguru.hu oldalakat.


Egyet ne tegyél, a bemész a kereskedésbe és azt veszed amit mondanak. Te legyél tájékozott, és alaposan gondoldd át, mit veszel.

2014. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek ment a zöld kéz! Feltétlenül megnézem a weblapokat és az e-bookat illetve a vízinövényeknek is utána fogok nézni! :)
2014. aug. 7. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, az akvárium lrdekes dolog, de egy két literes bizbasz nem nevezhető akváriumnak. Vegyél egy 60 liter körüli akváriumot, az kezdésnek megfelelne.
2014. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!