Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Serpa lazacaim miert bujkalnak?

Serpa lazacaim miert bujkalnak?

Figyelt kérdés

60 literes akviban vannak 10 en. Es folyton a novenyek koze bujkalnak. Nem nagyon mozognak.

Koszi.


2014. aug. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. Nekem a rózsa lazacaim addig voltak aktívak amíg mellettük volt egy halom endler guppi most nagyon félősek lettek (kivéve etetéskor)

Sötét a talaj? Ha nem akkor cseréld sötétre hátha segít.

Mióta vannak ott? Papírforma szerint amúgy kicsi nekik az aksid. 80liter 5-6db szóval neked kb.: 140 liter kéne legalább ha a szakirodalom szerint tartanád őket.

Anno én is "párszor" megszegtem ezt a szabályt de egy ideje jobban figyelek rá :)

2014. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen pici helyen mi mást csináljanak? Ha van is kiúszótér, az akváriumon kívüli mozgás annyira megijeszti őket, hogy elbújnak. Ha nem is kell folyamatosan élelem után keresgélniük, akkor az sem hajtja őket. Ha meg nincs belső vízforgató, akkor annak a vízáramlása ellenében sem kell úszniuk.
2014. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy itt rossz helyuk lenne es nagy sarlatan lennek. A masik hogy egy 80 as aksi 3-4 cm vel hosszabb. Erosebb novenyesite eseten nem veszed eszre mekkora.
2014. aug. 7. 17:01
 4/5 A kérdező kommentje:
2014. aug. 7. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon szép és jó akvárium. Elrendezése is tetszik. Első voltam.
2014. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!