Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel lehet befesteni egy...

Mivel lehet befesteni egy akvárium hátulját ami cementből készült?

Figyelt kérdés
(Sziklásra csináltam meg)

2014. aug. 8. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vasoxiddal kell színezni az utolsó réteget, tehát a vakolat anyagába kell keverni, kilós kiszerelésbe van, régen vettem 1000 ft fölött van valamivel.


Ha a kész vakolatot akarod lefesteni akkor csak akril alapú festék jöhet szóba, de ez gyakorlatilag egy gumi réteg lesz, látszik majd szerintem, hogy mű.


Festékboltban kérdezz rá, lehet van más is, nem tudom, mindig vasoxidot használtam, főleg feketét.

2014. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
100%
Az akril nem tűnik műnek, szépen idomul a felszínhez, ellenben a nagyobb algaevő harcsák simán lereszelik. Epoxival tartós lesz, ez viszont már műanyag hatású. Vasoxid pigmentes akrilt kell keresni, a "burnt umber"(barna) szín általában az.
2014. aug. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!