Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe tarisznyaráknak...

A törpe tarisznyaráknak mindenképp kell sózni a vizét?

Figyelt kérdés
csak mert valahol azt írják kell máshol meg ők is só nélkül tartják hát mondom akkor most nem tudom mi van de ha sózni kell azt láttam h nem konyhasó hanem tengeri só az mit takar?, hogy a boltba mondjuk olyat keressek h sea salt?? mert olyat szoktam látni az jó?? és ha igen mennyit tegyek a vízbe egy literhez mennyit kell adni_? mer holnap megyek el neki venni homokot ha lesz de hogyha nem akkor ne is vegyek? mert más nem jó neki? sima kavics mert gondolom a homok a legjobb de ha egyszer nem nincs ebben a városban egy normális kisállat kereskedés-.- előre is köszi a választ :))
2014. aug. 8. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam hogy milye időközönként kell etetni? napnta? vagy kétnaponta? vagy hetente? hogy van ez?
2014. aug. 8. 23:02
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Először is döntsd el pontosan milyen rákod van. "Törpe tarisznya" néven legalább 2 különböző igényű fajt árulnak. A vörösollósnak kell sózni a vizét. Ha nem sózod, nem döglik meg gyorsan, ezért sokan hiszik hogy nem kell. De előbb-utóbb vedlési gondjai lesznek. Az akváriumi sea salt vagy reef salt a legjobb, mert ezekből tökéletesen beoldódik minden, ami kell a vízbe. A konyhasó ebből a szempontból nem az igazi. Ha nem szeretnél sózni, keress vámpír tarisznyarákot. Talajnak homok kell, ha állatos boltban nincs tüzépen adnak.
2014. aug. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönőm értem akor a vörösollósnak kell sózni és menyi sót tegyek 1 liter vizhez?
2014. aug. 9. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!