Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » CPO-kat és Páncélos harcsákat...

Gergo1998 kérdése:

CPO-kat és Páncélos harcsákat tarthatok együtt 100 literben?

Figyelt kérdés
van 2 CPO-m, és elég változó, hogy mennyit esznek és mindig nekem kell a felesleget kiszedni, arra gondoltam, hogy ha vennék 4-5 Páncélost akkor ők összeszednék a maradékot
2014. aug. 13. 13:43
 1/5 Platypus ***** válasza:
Akármennyire is békés rák a CPO, szerintem nem szerencsés talajlakókkal társítani. Inkább adj nekik kevesebbet. Hidegvérű állatok, kevés energiára van szükségük, könnyű őket túletetni.
2014. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rakj be 1-2 ancit, azokat nm hiszem hogy bántják, mert tudsz venni 10centiseket és azok megeszika a mradékot :)
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, mivel ők gondolom dögevők ezért szerintem elég heti 1-2-3x etetni őket, és olyan kis sera karikákkal eteted? :) abból pl könnyen kitapasztalod hogy egy kb mennyit eszik :) de mondom az ancival sztem nem fogsz nagyon mellé, ha meg halat szeretnél akkor baltahasú vagy pillangóhal vagy valami felszíni :) küldesz egy képet az akiról légyszi érdekelne :D
2014. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne rakj a rák mellé más élőlényt a talajra.
2014. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Olyan karikákkal etetem őket van hogy 3 is elfogy simán egyszerre de van hogy egy hétig nem esznek csak max 1et

Mollykkal van még 2 ancival, az ancik rajtuk jönnek mennek

Nagyon el van velük

2014. aug. 13. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!