Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen különleges akváriumi...

Milyen különleges akváriumi halak vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni itthonra 1, vagy 2 halat. De ezúttal nem a szokásos, amolyan "minden kisállat kerekedésben megtalálható tömeg halat" szeretnék... Milyen különleges, gyönyörű ( akár ritka) halfajták vannak? Természetesen akváriumba valót.:)

A poénos kedvű válaszolók kerüljenek. Előre is köszönöm!:)



2014. aug. 15. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Murena. Bar annyira nem ertek hozza, ha ez tomeghalnak szamit, akkor vedd ugy, hogy nem irtam.
2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Pillangóhal: [link]
2014. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos választ!:) Nagyon tetszik, csak valahogy még is olyan morbid:D Amúgy a nagyon színes halak is érdekelnek:)
2014. aug. 15. 22:57
 5/15 A kérdező kommentje:
Muréna:DD köszönöm, de azt kihagynám:D
2014. aug. 15. 22:58
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm!:)
2014. aug. 15. 22:59
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha színes kell, akkor a half-moon bettát vagy a plakat bettát ajánlom, ezek a sima betta tenyészváltozatai, de Magyarországon ritkák.
2014. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

Különleges van kismillió viszont amiből 1-2darab jól érzi magát kevesebb.Vannak nagyon szép amcsi sügerek például párban az 2 de mondjuk akkora aksi kell nekik mint amúgy 100 kishalnak :DD De lehet tudsz szerezni vadonfogott bettákat is na azok igazi ritkaságok.Amúgy amik különlegesek szerintem:levélhal,zöld gömbhal,ráják,arrowana,arapaima,óriás plecok,és minden ami nagy és ritka :DD Természetesen a felsorolt halak nem kis aksiba valók mivel pl arapaimat nem tennék 2000liter alá :) Ha csak kis helyed van akkor vad betták,ikrázó fogaspontyok L-es harcsák,vad coryk stb.

Viszont azt előre megmondom hogy ezek a halak nem is a "minden állatkereskedésben kapható halak" árában vannak.

2014. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyik nagy kedvencem: [link]


Kicsit borsos az ára, nálunk 2500ft, de nagyon jópofa jószágok.

2014. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Paradicsomhal - édesvízi, mandarin hal - sós vízi, ezeket Budapesten még egyik állatkereskedésben sem láttam, pedig elég sokat végigjártam már szép halak után kutatva.


Mondjuk nekem a sziámi harcoshal a kedvencem, azokból is vannak különlegesek, amik itthon nem elterjedtek. Neten tenyésztőktől tudsz nem tömegpéldányokat rendelni belőlük!

2014. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!