Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül a több mázsa...

Mennyibe kerül a több mázsa hal megrendelésre a horgásztóba?

Figyelt kérdés
milyen hal és mennyibe kerül, ha több mázsát rendelnék a horgásztavamba? honnan kell ilyesmit rendelni? harcsa, ponty, amúr, busa, süllő ár érdekelne. van-e itt a gyik-ban tó tulajdonos?

2014. aug. 18. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok tó tulajdonos, de többször voltam már ilyen halkereskedelmi telepen valamint voltam már jelen telepítésnél, lehalászásnál is. Vannak bizonyos haltermelő, halkereskedelmi cégek. Nem tudom merre laksz, de egész sok ilyen cég van. Googlebe írd be, hogy hal kft., valamint a lakhelyed nevét és egyből találni fogsz.
2014. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, megpróbálok rákeresni.
2014. aug. 18. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Remélem sikerrel jársz :) Az én lakhelyemtől cirka 10 kilóméterre pont van egy hal kft., szerintem te is találsz viszonylag közel.
2014. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
átlag egy telepítés 400-500ezerforint
2014. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!