Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhal meg a sziámi harcos...

Aranyhal meg a sziámi harcos hal megvannak együtt?

Figyelt kérdés
van 5 aranyhalam.Ma megmentettem egy lány harcos halat.Szerintetek z aranyhalak megeszik?

2014. aug. 18. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Az aranyhal hidegvizi hal,a sziámi harcoshal meg trópusi,tehát nem lehet őket összerakni,mert más hőmérsékleti igényeik vannak.
2014. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
Nekem van 2 aranyhalam egy naphalam, és két sziámi harcoshalam. A két aranyhal meg a naphal 1 akváriumba vannak, a két sziámi harcoshal is szintén külön akváriumba. SEMMIKÉP NE RAKD ÖSSZE őket, mert az aranyhalaknak mimdennap kell adni enni, de a sziámi harcoshalaknak csak 2-3 naponta szabad adni eledelt. Már volt ezelőtt is sziámi harcoshalam, ami fiú volt, olyan nagyuszonyú, amelyiknek nagyobb a teste, és mindennap adtam neki enni, és a vékony halból egy hihetetlen nagy hasú hal lett, aztán véraláfutások keletkeztek a hasán, és pár nap múlva elpusztult.
2014. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mekkora az akváriumod?
2014. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves gyergyesi zsófi!

Egy hülye vagy!

2014. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
megmenteni hogy tudtad? xD már nem azért de tudsz te bármit is ezekről az élőlényekről azon kívül hogy kb hogy néznek ki?
2014. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor már csak a saját aranyhalaidat kellene megmentened, gondolom nem 300 literbe tartod őket. :)
2014. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ebben a legjobb az, hogy egy előző kérdésben le lett írva, hogy már ezeknek a halaknak is kicsi a 100 literes akvárium 2 belső szűrővel. nem tudom mi volt olyan érthetetlen rajta. Neked nem befogadni kéne halakat, hanem eladni őket. Ráadásul a bettának 28 fok kell, az aranyhalaknak 18-20.

Inkább tőled kéne megmenteni azokat a szerencsétlen halakat.

2014. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!