Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinaljak az akvariummal?...

Mit csinaljak az akvariummal? Elutazom

Figyelt kérdés

Tehát a jövő héten el kell utaznom úgy 3 napra.Vannak halaim már jó 3 éve.

A levegőztető állandóan megy.De a világitásban én személy szerint nem bizom.Tehát eddig a 3 év allat ha itt kellet hadjam a házat mindig félve mentem el,hogy nehogy rövidzárlatot csináljon a fény.Már jártam igy,szerencsére ekkor ithon voltam.Egyszerüen a levegőztető kicsit csapja a vizet.Befolyt a neon csőbe ami egyből kiverte a biztositékot.Le lehet kapcsolni a fényt 3 napig?



2014. aug. 21. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet valamit tenni annak érdekében, hogy a levegőztető ne csapja a vizet a világítótestre. Aztán lehet kapni már 1000- Ft alatt kapcsolóórát, amivel lehet vezérelni a napi világítást. Ha egyébként kap fényt az akváriumi növényzet (ablakon keresztül), akkor 3 napot kibír a rendszer.
2014. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is az időzítő jó lehet, viszont nem kéne hogy rövidzárlatos legyen, akkor kell szerezned egy üvegtetőt ha nem vízálló a konstrukció,
2014. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
3 nap nudli. Ennyi egy algairtó sötétkúra is. Semmi baja nem lesz a növényeknek. Ha le van kapcsolva a lámpa, legalább nem melegíti addig is a vizet. Ami viszont aggodalomra ad okot, hogy a szűrőt meg sem említetted.
2014. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!