Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Halak, akvarisztika

A kérdés

Tudtok nekem olyan algaevő halat mondani, ami nem nő nagyra, és a növényeket nem bántja?

Lehetőleg az algát szorgalmasan pusztítsa, és a növényeket ne bántsa!:D Vagy esetleg létezik ilyen csiga? Olyan, ami nem szaporodik el.
Köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: alga, akvárium, algaevő, csiga, harcsa, akvarisztika, növény, kicsi

2014. aug. 26. 20:54  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ha adsz neki uborkát,vagy salátát,akkor a sziámi ormányosmárna nem bántja(legalább is nekem nem bántja).

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. aug. 26. 21:09 Privát üzenet
Otocinclus affinis

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. aug. 26. 21:12 Privát üzenet
Algaevő géb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2014. aug. 26. 21:16 Privát üzenet
1. vagyok
Bocsi nem vettem észre,hogy neked kicsi kell,az ormányosmárna elég nagyra nö,én is inkább a törpe szívóharcsát ajánlanám.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2014. aug. 26. 21:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sziámi márnám van, de úgy veszem észre, hogy algaevèsben nem túl aktív. A törpe szívóharcsát ismerem, de sajnos itt nem tudok beszerezni olyat. Vettem közönséges algaevőket, kicsiket, aztán majd, ha túl nagyok lesznek elviszem őket.

# 5/5Időpont 2014. szept. 13. 23:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyrinocheilus aymonieri (Moszatevő márna/Algaevő csíkhal) bírja a sós vizet?
Egy 7-10 cm-es algaevő halála után mennyi idő alatt szívódik fel az akváriumból?
30 literes akváriumhoz tudtok olyan ledes lámpát mondani ami jó a növényeknek?
Milyen gyorsan nő egy algaevő ha algakockával etetem?
Tudnátok mondani olyan algaevőt, ami eszi az ecsetalgát, guppikkal (és hasonló méretű halakkal) jól elvan? 600 Ft alatt, ha lehetne.
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért pusztulnak el a halaim? Akármilyen halat veszek bele, az aksiba, egyik sem bírja sokáig. Már az algaevő is elpusztult. Volt már...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Halak, akvarisztika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu