Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hová lett az endler guppim?

Hová lett az endler guppim?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a halacsokat, amikor beengedtem őket az akváriumba, már rosszalkodtak, úszkáltak, ették az algát, a hímek hajtották a nőstényeket. Ma reggelre eltűnt a legaktívabb kis hímem. Hová tűnhetett? Nincs a víz tetején, mint vizihulla, az aksim körül is szétnéztem, hátha kiugrott, de semmi. Ötletek?

#hal #eltűnés #kiugrás #elveszett. endler guppi
2014. aug. 28. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak el van bújva.
2014. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom, de a többiek mind úszkálnak, meg eszegetnek, őt meg sehol nem látom. A mohában nincs, a bujkálókban sem, esetleg a két nagylevelűmben lehet, a garnélák is oda szeretnek eltűnni, csak alig hiszem, hogy ott aludna, amikor a lányok ennyire szem előtt vannak.
2014. aug. 28. 08:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyéb ötlet?
2014. aug. 28. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiugrott.
2014. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megdöglött és megették a garnélák a tetemét. Nálam ez maximum félnapos mutatvány egy kifejlett platti esetében.
2014. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mekkorát tud ugrani?
2014. aug. 28. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy 10 centit biztosan.
2014. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!