Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon furcsa a guppy-m...

Nagyon furcsa a guppy-m viselkedése, lehet hogy terhes?

Figyelt kérdés
sziasztok! Néhány hónapja vettem egy akváriumot nagyon szép halakkal amibe guppy-k is voltak. nagyon furcsállom az egyik guppy viselkedését, mivel állandóan támadja a másik guppy társát. Most észrevettük hogy sokkal nagyobb és ducibb is az aggreszív guppy :) Lehet hogy terhes és azért? Előre is köszi a válaszokat!
2010. jan. 16. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen agresszív állatom (guppy). Teljes terrorban tartotta az összes többi halat, még meg is cincálta őket :(. Ő azért volt nagyobb a többinél, mert nem engedte enni a társait sem. Aztán jött a revans: valahol azt olvastuk, hogy pár órára rakjuk külön őt a többitől - így "letörik a szarva". De nem... Nem történt semmi változás. Majd kapott gusztustalan élő kukacokat, miután még jobban rákapott a vadászatra...

Happy end a vége: elajándékoztuk az egyik ismerősünknek, ahol nálánál jóval nagyobb halak voltak az akváriumban. Na ott meghúzta magát.

Csak laikusként tudtam Neked segíteni, de nem tudom mi az oka, mert az állatboltban sem tudták a problémát orvosolni.

2010. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy idegbeteg guppym régen, és elvittük állat orvoshoz, és azt mondták,hogy ez a "Királyhal" Lehet hogy hülyeségnek tűnik, de igen.Rakd külön,mi is külön raktuk,ha nem is gyógyul meg,de addig se bántja a többieket....
2010. jan. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt egy idegbeteg guppym régen, és elvittük állat orvoshoz, és azt mondták,hogy ez a "Királyhal" Lehet hogy hülyeségnek tűnik, de igen.Rakd külön,mi is külön raktuk,ha nem is gyógyul meg,de addig se bántja a többieket....



:D:D:D:D Ekkora egy hülyeséget összehordani LOL

2010. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!