Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik 10W-os HŐFOKSZABÁLYZÓS...

Létezik 10W-os HŐFOKSZABÁLYZÓS akvárium fűtő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

25w de 25 liter a max ajánlott vízmennyiség, szóval annál kevesebb lehet, 10-30L ben meg csak csigákat és garnélákat tarthatsz, és ha tenyésztéshez kell akkor ez jó én 10 literesben használtam

2014. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ívató-, és ivadéknevelő aksiba kell.
2014. aug. 30. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor szerintem ezzel jól jársz,elég megbízható márka és vízszintesen simán elfér egy 10literes akiban is :)
2014. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha olcsóbb kategóriában nézegetek, mondjuk Atman 25 W ? (10 literes ívató + 25 literes ivadéknevelőnél még ha olcsó boltot találok is 14 ezer körül lenne a 2 Sera, és "amatőr tenyésztő"-ként jelenleg kicsit sok lenne (: )
2014. aug. 30. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, 25 wattos a legkisebb.

De totál értelmetlen is lenne kisebbet keresni, tekintve, hogy hőfokszabályzós, így miután elérte az adott hőmérsékletet, úgyis kikapcsol.

Nem mellékesen egy alulméretezett fűtővel nem tudsz mit csinálni, ha meg van benne tartalék, az bármikor jól jöhet, enni meg nem kér.


Tökmindegy milyen márka, egy szigetelt fűtőszál van benne, semmi mechanika, ugyanolyan jó bármelyik.

2014. aug. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen van esetleg 10wattosba de ezt nem lehet szabályozni fixen 25fokra fűti az aksit.
2014. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!