Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sera vipan lemezes halkaja...

Sera vipan lemezes halkaja azt írja, hogy naponta többször, keveset etessünk, sokan azt mondják, bőven elég napi egy etetés. Akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Endler guppijaim vannak (fiatal felnőttek + néhány 3 napos kicsi), reggel és este szoktam annyit adni, amit kb 20-30 másodperc alatt eltüntetnek. Ez így jó, vagy változtassak?

2014. szept. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb: hetente 6x, naponta 1x annyit, amit kb 2 perc alatt megesznek. De a lemezes szerintem nem túl jó, inkább élővel etess, meg fagyasztott kajával, mindenevőknek dobj be valami főtt zöldségdarabot, hidd el, meghálálják.
2014. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kicsiknek nem ártana ha többször kapnának.
2014. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A garnik miatt kapnak forrázott zöldséget, de igazából sem ők, sem a halak rá sem bagóznak. Nálunk csak lemezes és tablettás halkaja van, (nagyon)kisvárosban lakom. Ha bemennék a megyeközpontba, ott biztos van fagyasztott, vagy élő is, viszont úgy olvastam, hogy azok csak rövid ideig tárolhatók, és az én hallétszámomhoz ráadásul nagyon eltúlzott kiszerelésben, így a fele mehetne a kukába, felesleges kiadásra viszont a zsebpénzemből nincs lehetőségem.
2014. szept. 4. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:

A fagyasztott artemia, krill, mysis, szav ideje 1 év körül van, nem vagyok otthon, így nem tudom megnézni, csak holnap este. Én 30 táblát szoktam rendelni, venni, (900kocka) több hónap mire megeszik a halak.


Tehát a rövid tárolási idő nem helytálló.

2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!