Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevö harcsához milyen fát...

Fibbrizzo kérdése:

Algaevö harcsához milyen fát lehet betenni?

Figyelt kérdés
Ugy értem van táp amit 2 naponta kap emésztés érdekében de amit betehetek és megis tud enni melyek azok a fajták amit itthon is beszerezhetek?És buvohelynek kokusz héjat betehetem ?Nem lessz töle baja ha megrágja ?
2014. szept. 5. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a keményfákat részesítem előnyben, eleinte színeznek ezzel számolni kell, viszont nem korhadnak szét sok év alatt sem. Akvarisztikába gyakori a vasfa, mopani vasfa, mangrove, ezek színeznek, némileg csökkentik a ph értéket a kioldódó csersav miatt.


Van a red moor, nem színez de drága, súlyozni kell, szintén súlyozni kell a szőlőtőkét, rövid ideig színez, ajánlott több hétig áztatni.


Algaevőek adhatsz főtt, párolt zöldséget, saláta, répa, paraj, uborka, cukkini, bármilyen zöldség jó.

2014. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!