Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valakinek van tippje hogy a...

Valakinek van tippje hogy a lent belinkelt növényen, milyen hiánytünetet produkál?

Figyelt kérdés

[link]


Lényeg hogy green aqua macro micro kapnak+ easy life carbot! 112 literes az aksi, 5-5 mililiter macro-mico+ 3 ml carbot!

54 watt világításom van, 2 18 wattos cső ami tetőben van, meg 2 heila 9 wattos amit konektorba dugós fehér színű, azt is a tetőbe szereltem! Tehét kb, 0,5 watt/ liter a fény! Az az érdekes hogy mikor pár hónapja csak simán easy life profitot adagoltam, akkor az a növény tökéletes volt, semmi kis hiánytünet szerűség nem volt rajta!Viszont miota greent adagolom azota a többi növény nő szebben!


2014. szept. 9. 09:28
 1/1 anonim válasza:

Ha ilyen különféle képen reagálnak a tápokra, akkor lehet ennek adhatnál külön tablettásat a gyökeréhez.

Illetve korábban találtam a neten(most nem keresném meg) olyan oldalt, ahol levezeti, hogy a növény milyen tünete, melyik tápanyag hiányára utal.

2014. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!