Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A síma ponty összeívik a koival?

Tompac kérdése:

A síma ponty összeívik a koival?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
mind kettő ugyan az a faj, kb ez olyan mint ha ezt kérdeznéd: egy fekete kutya és egy barna tud keveredni?
2014. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Nem tudom ki pontozta le az első válaszolót, mert igaza van.
2014. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sima ponty nincs is, tükör,nyurga,tő, koi :D ezeket ismerem, mondjuk ezek szerintem nem ívnak össze, mint ahogy a páncélosharcsák sem, pl panda és sterbai... szóval szerintem max nyurga vagy tő pontyal van esélye keveredésnek nem tudom melyikhez van köze a koinak :D
2014. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen


A ponty háziasított alfaja a koi ponty.


[link]

Azt nem tudom, hogy milyen színváltozat lenne, ha összeívnának.

2014. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:

A különböző páncélosharcsák különböző fajok. Mint mondjuk a kutya és a róka. Néha különböző fajok is keverednek, de azért a legtöbb esetben nem működik.


A ponty változatai, mint a tükörponty, nyurgaponty és a koi egy fajon belüli fajták. Mint a németjuhász és a kuvasz. És prímán keverednek.

2014. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!