Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sziámi ormányos mellett...

A sziámi ormányos mellett lehet garnélát tartani nem bántja?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod szerintem nem nagyon fogja bántani őket pláne ha kiskorában kerül össze velük.
2014. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az amano és sepregető garnélát nem eszi meg. A törpéket sztem megeszi.
2014. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalam mindkettő van, nem bántja. A márna növényevő.
2014. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól,h növényevő ami a száján befér azt megeszi.
2014. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már növényes akváriumban red cherrykell, nem bántották őket, a szaporulatot megtizedelik.


Én 50-50%-ot adnák a dolognak, ha van 200 literes az akva és előbb kerülnek be a garnélák akkor van rá esély, persze csak akkor ha a márnák 3-4 centisen kerülnek be, a kereskedésben átlag ekkorákat árulnak.


Nem növényevő, mindenevő, nálam a fő táplálék az artemia, krill, mellé kapnak zöldséget is, le legelik az algát, ha nincs biztosítva elég fehérje akkor neki esnek a növényeknek is, de láttam már csigát is enni őket.


Minimum 4 db kell belőle, ha 1-2 példány van agresszívebbek mint a stendal, neki mennek minden halnak, kifejletten majdnem akkorák mint egy virsli, azért az nem kicsi.

2014. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!