Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok mondani olcsó (tizene...

Gryphon kérdése:

Tudnátok mondani olcsó (tizenezres) külső szűrőt, ami jó lehet egy bruttó 80l akihoz?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:

mondjuk: Atman At-3335 külső szűrő 600 l/h

Sera serafil 900 külső szürő


mit ajánlanátok?

2014. okt. 2. 10:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is nemrég voltam hasonló cipőben. Olyat nézz amin lehetőleg van még garancia, illetve megoldott az alkatrész ellátása. A serat sztem hanyagold. Általába nem tizenezres még használtan se. Amelyik meg annyi, az vagy nagyon régi, vagy valami nincs vele rendbe. Haza beszélek ezért a tetrat javaslom, illetve a jbl-t,de azoknak még használtan is kicsit borsos az ára. Ha lesz belső szűrőd is mellé akkor elég lehet kisebb külső is. Kisebb eheimekből elég nagy a kínálat, szinte azokból a legnagyobb. Összefoglalva olyat vegyél amire van keret, kivéve ilyen kínai szarokat. A szűrést úgyis a szűrőanyag végzi, a többi csak a csomagolás. :)
2014. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az akvarista.hu-n árulnak egy tetra 700-t garanciával 15 ezerért. Az lehet még magába is elbírná. Azzal jól járnál.

[link]


A második hirdetés.

2014. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! Akkor atmant sem ajánlod? 1-2 ismerősöm használja, és szerintük jó.
2014. okt. 2. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Atmannal semmi gond bátran merem ajánlani nálunk a CF szériák futnak otthon és semmi baj velük! Következőre AT-t veszek mert a légtelenítőt sose használom. Vettem egy Eheim Classicot is de azt nem szerettem mert nagyon vékony volt a csöve és sokkal gyakrabban kellett takarítanom(a csőméretét vedd figyelembe bármit is veszel!!!). Használtan is lehet jókat kifogni de én inkább ráköltöm a plusz 5-10e forintot.
2014. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!