Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon cuppog, pipázik kettő...

Nagyon cuppog, pipázik kettő aranyhalam. Összesen három van, de a harmadik nem. Nemtudok tőlük aludni. Kb.3 napja csinálják ezt. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Van levegőztető, kapnak eleget enni.

2014. okt. 11. 00:15
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
Mekkora akváriumban vannak? Mennyi ideje üzemel az akvárium? Szűrő van az akváriumban? Folyamatosan üzemel?(igen éjszaka is) Mennyi idősek a halak? Ezeket válaszold meg és akkor tudok segíteni, de valamiért rosszat érzek...
2014. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szegények. Sok a kaja, kevés a vízcsere.

Nincs jó szűrése és biztos kicsi az akvárium.

2014. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyik 4 a másik 1.5 éves a szűrő a levegőztetővel van együtt. ( A harmadik 3 éves és az nem csinálja.) a szűrő megy éjjel és nappal is, a levegőztetőt csak nappalra szoktam megnyitni, de az utóbbi két napba éjjel is ment. Az akvárium 50 literes. azt olvastam, hogy az nem kicsi, csak nem fognak benne megnőni olyan nagyra mint a tavakban. Lehet hogy sokat adok nekik enni, de akkor a harmadik miért nem csinálja?
2014. okt. 11. 19:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Az az akvárium amiben most vannak kb 2-3 éve van meg, nagyjából kéthetente cseréltek ki belőle 10 liter vizet
2014. okt. 11. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Az 50 liter szánalmasan kevés 3 aranyhalnak. Kínzod őket, folyamatosan romlott az állapotuk, 3 napja érték el azt a szintet, amikor már a teljesen tudatlan és amatőr gazdájuk is észlelte, hogy valami gáz van.

El fognak pusztulni.

2014. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azért nem fognak megnőni nagyobbra, mert rosszak a körülmények. Ez nem úgy működik, hogy a hal az akvárium méretének megfelelő nagyságúra nő. Ha jók a körülmények, akkor teljesen kifejlődnek, ha rosszak a körülmények, nem nőnek és előbb-utóbb elpusztulnak.
2014. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 évig jó volt nekik? És harmadik? Amúgy ma nem adtam nekik enni és már csend van :)
2014. okt. 11. 23:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van a halaiddal?
2014. dec. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!