Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvaristán fent van valaki?

Akvaristán fent van valaki?

Figyelt kérdés
Az istennek se tudok belépni, megköszönöm, ha valaki egy kicsit tud segíteni - csak pár sort írnék be és hálás lennék, ha valaki ezt tudná a fórum felé tolmácsolni.
2014. okt. 12. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha másik fórumot keresel, régebben is döglődött, most meg szinte teljesen halott az oldal, a programozók nem állnak a helyzet magaslatán, a szerver is túlterhelt lehet, az adatbázis átpakolása sem jött össze az új motorra, a sok flash csak ront a helyzeten.


A fórumban is szidják rendesen, használhatatlan az oldal.

2014. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Az oldal az utolsókat rúgja. Hatalmas kár azért az óriási mennyiségű felhalmozott tudásért.

Valahogyan szervezett keretek között kellene áttelepülni egy másik oldalra, hogy ne hulljon porrá az "akvarista társadalom".

2014. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

# 2 válaszoló, azok a cikkek nem vesztek el, le vannak mentve szerintem.


Van egy szolgáltató a webthings, nála fizet elő az akvarista.hu, adnak egy ftp elérést és egy adatbázis kezelőt, ez olyan mint otthon a számítógépen az elsőnek beköszönő bios és a cd olvasó-iró.


Van az oldalnak egy felülete, motorja, ez olyan mint a számítógépen a windows, vannak pulingek, fórum, chat, képgaléria stb ez olyan mint a gépünkre feltelepített szoftverek.

Van a tartalom és annak az elérési útja, a webszerveren is könyvtárakat hoznak létre amibe a pulingek mentik a tartalmakat amiket a felhasználók töltenek fel.


Lényegében a tartalmak fenn vannak a szerveren csak az oldal motorjához tartozó kiegészítők, pulingek, nem jelenítik, kezelik azokat.


Ilyenkor ha végképp nem megy vissza teszik a régi motort, felmásolják ftp-n a régi mentést, a régi pulingokat stb


Ilyen kísérletezésre legjobb egy test oldal, ha ott minden megy akkor cserélni.


Vagy fogadni egy profit aki rendbe rakja az oldalt.


Bár régen is fagyott rendesen az oldal, most ezzel a rengeteg hirdetéssel, chatszoba stb vackok, elég értelmetlen dolog ez így.

2014. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tartalmak megvannak, de mondd meg őszintén, ki fog közel egy évtized összekutyult anyagában keresgélni egy átláthatatlan oldalon? Gyakorlatilag lehetetlen értelmes keresést futtatni, mert össze-vissza van minden, és már a régi oldal google által tárolt változata sem elérhető. Valahogy így értettem.
2014. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én többször is beírtam a jelszót és egyszer csak beengedett. A végső megoldás az új regisztráció.

Borzalmas, hogy mennyire elrontották. Jót akartak és sajnos ez lett. Bízom bennük, hogy helyrehozzák.

2014. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszintén, soha nem lesz jó, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

Amikor megcsinálták gondolom ők sem sejtették, hogy ennyien tárcsázzák naponta, ekkora forgalma lesz az oldalnak.

Sok oldal indokolatlanul pénzt akar beszedni a felhasználóktól az ő esetükben szerintem mindenki megértené a helyzetet. Ki kellene írni az igásságot, hogy túl nőttek a korlátaikon nem tudnak nagyobb tárhelyet finanszírozni önerőből.

Szerintem sokan nyomnának sms-t.


A másik jelenleg a főoldal 5,60 MB (5 880 980 bájt) ami brutálisan sok, ez mind a bérelt tárról megy, viszonyítva az aktakertész 1,64 MB (1 724 342 bájt)


Tehát nehogy javítottak volna a dolgon, romlott a helyzet nem is keveset, egy profi webfejlesztő kellene ami a szerverterembe adott, de ennek is van anyagi vonzata.


De az is megoldás ha a felhasználók között keresnek programozót, sok megosztó oldal ezt csinálja, persze a tár és a hozzá tartozó net kinövésére ez nem megoldás.


Tuti van az akvaristák között profi.

2014. okt. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!