Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinti halastavam 50-55 cm...

Reticolo kérdése:

Kinti halastavam 50-55 cm mély. Van arra esély, hogy ebben átteleljenek az aranyhalak? Ha nem, akkor megoldás-e ha ősszel kihalászom őket és a pincében egy nagyobb edényben teleltetem őket?

Figyelt kérdés

#kerti tó #aranyhalak átteleltetése
2014. okt. 13. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

szia.Áttelelnek simán nem kel kivenni őket.

Az edénnyel többet ártanál nekik,de tudom hogy csak a legjóbbat akarod nekik. :)

2014. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nincsfarkasordító hideg hosszú időn keresztül és így nem tud lefagyni teljesen akkor elivleg ez a mélység is elegendő. biztonságképpen azért 80-100 cm legnagyobb mélységet szoktak javasolni, nekem van vagy 130 cm mély is a tavam. Megpróbáltam már kint is átteleltetni őket, meg pincében is 200 literes hordóban levegőztetéssel. Csak az utóbbi esetben pusztultak el :)
2015. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!