Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek elbírná a nagyobba...

Szerintetek elbírná a nagyobbat is?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Na de jó, hogy nem küldte el a lényeget.

Szóval van egy 60 literes akváriumom, ami egy jó masszív tölgy tv állványon van. ( [link] ) Eddig nagyon jól bírta. Sajnos a boltban nem tudják megmondani mennyi a teherbírása és szeretnék egy 100 liter körüli akváriumra váltani, szerintetek elbírná azt is? Ti rámernétek tenni?

2014. okt. 13. 20:20
 2/9 anonim ***** válasza:
az ilyen tömzsi kis asztaloknak nagy a teherbirása biztos elbirja kicsit nehezkedj rá nézd meg hogy reagál.
2014. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtatóan hangzik, köszi, egy ponton elkezdtem ránehezedni (rajta van az akvárium most is) és úgy egy nagyon picit hallom ahogy a rostok helyezkednek a fában, de persze az akvárium nem egy 10cm-es részen nyomja majd. Várom még a tanácsokat!
2014. okt. 13. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk kisebb szekrenyen van 130 l-es,de nincs laba.
2014. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elbirja! :D Mondjuk én asztaossal csináltattam 200 literes alá mert kellet a hely a külső szűrőnek! :D
2014. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felültem az akvárium mellé :D Meg se mukkant a bútor ( 50kg vagyok) Köszi a segítséget!
2014. okt. 13. 23:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fém lábakon áll, de akkor is kéne plusz 2 láb alá, a közép részen elől.


Látod hogy ott nincs lába, csak hátul. Így megsüllyedhet a bútor eleje, meghajlik a lap, aztán törik az akvárium.


Szerintem vegyél még két ilyen lábat valamilyen barkácsboltban, Obiban lehet hogy kapsz, csak le kell mérni a magasságát, hogy 10cm, vagy mennyi.


Ha nem kapsz ugyanolyan lábat az sem baj, akkor a hátsókat előre rakod, így az első lábak egyformák lesznek. Ha hátra teszed az eltérő lábat, az ott nem fog látszani.

2014. okt. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen a szélén kéne lennie? Mert középen is van 2 lába, picit látszik a képen is.
2014. okt. 14. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
ja az középen van? Úgy néz ki mintha hátul lenne. Hát mindegy, végülis jó középen is.
2014. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!