Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Házilag tudok valahogy műnövén...

Manyuka kérdése:

Házilag tudok valahogy műnövényt készíteni ay akváriumba? Ötletek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A növényeknek biológiai szerepük is van az akváriumban, nem csak dekorációk, vagyis vagy élő növény van vagy alga.


Amelyik akváriumba nem lehet tenni élő növényt, mert a halak szétszedik, oda nem is kell, példa sziklás, köves, sügeres akva.


A műnövény az giccses és ronda algás lesz egy idő után, nem hiszem, hogy tudsz otthon élőre hasonítót csinálni, a gyáriakon is látszik, hogy mű, láttam 1-2 méregdrágát az hasonlított valamennyire az élőre.

2014. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A videóban amit előttem linkeltek virágboltokban kapható műnövények voltak, van nekünk is egy csomó otthon, valamilyen vászon alapú anyag van bevonva színezett kaucsuk származékkal, selyemvirág néven futnak.

Én nem merném akváriumba tenni, ezeknek is van áruk: [link]


Egy élő növény nálunk 500-700 ft / cserép, 2000 ft egy 250ml növénytáp.


Selyemvirágot konkrétan nem tudom lehet-e akváriumba rakni.

2014. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) sokat segítettetek :)
2014. okt. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!