Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy engedhetik, hogy ilyeneke...

Hogy engedhetik, hogy ilyeneket forgalmazzanak?

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 20. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg van rá igény, addig forgalmazzák is.
2014. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nade 2,7 liter 3 halnak? Még hosszútávú szállításra is kicsi! Az emberek szeretik nézni, ahogy haldoklik a haluk??
2014. okt. 20. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Az már rég óta érdekelne, hogy ez mennyire számít a vevő megtévesztésének és jogilag bele lehet-e kötni.


Sajnos az ember többnyire nem veszik a fáradságot, hogy utána járjanak az adott faj tartásának így általában túl későn veszik észre, hogy haldoklik a haluk és az sem biztos, hogy feltűnik nekik, hogy ez nem természetes. ("De hát az eladó azt mondta, hogy ez jó! Különben is, csak egy hal. Ha megdöglik, veszünk másikat!")

2014. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy országos szinten is "neves" boltokban is szoktam néhány literes aksikban műnövénnyel bettát árulni, és nem értem, hogy ezt most miért?
2014. okt. 20. 18:10
 5/7 anonim ***** válasza:
És a legrosszabb, hogy sikertermékként merik eladni ezt a hulladékot. Sajnos a sok kezdő, aki lusta utánaolvasni a dolgoknak azt hiszi, hogy a halnak egy üvegben is jó helye van ez meg luxusvilla neki.
2014. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
Nem engedik. Tiltja az állatvédelmi törvény. Az más kérdés hogy tojnak rá, de azért hivatalosan nem szabad ilyet forgalmazni.
2014. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ez jobb: [link]


Mai kérdés, 8 literes akvárium, szűrő nincs, vallisneria, hólyagos vizikehely, a vízfelszín lezárva békalencsével,

Az egyik fuldokló betta bal oldalt fenn látható, kettő betta van neki 8 literbe.


A talajt ismerem, ez egy ecetben eltűnő mészkő, fütő persze nincs.


Ja, a kérdésben növénytápozás szerepel, anyám borogass, nálunk 100 ft literje az akváriumnak, 800 ft ? ennyi telt az akvarisztikára, pontosabban állatkínzásra.

Nekem is van kicsi akvárium, de eszem ágába sincs halat kínozni benne, pár csiga van, még a garnikat is kivettem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__6..

2014. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!