Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egyedi akváriumot szeretnék...

Egyedi akváriumot szeretnék csak nem tudom, hogy lehetséges e?! és ha igen akkor milyen üvegből?!

Figyelt kérdés
Egy 50x50es alap és 60cm magasságú 150 literes akváriumot szeretnék.

2014. okt. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem halakat akarsz benne tartani. A halaknak ugyanis ilyen térfogat mellett a hosszú kiúszótér lenne a kedvező. Liftezni ugyanis nemigen szeretnek.
2014. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:

Vagy kisméretű halakat tesz bele.


Bármelyik üveges megcsinálja neked. De akár boltban is rendelhetsz, ők is üvegessel csináltatják.

2014. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg bármelyik akvarisztikai üzletben meg tudod rendelni ahol tartanak akváriumokat, nekem több egyedi méretem van, soha nem kérdezték milyen vastag az üveg, ezt tudják a szakaik.


Pár éve lett csináltatva egy 60X35x55 azt 10-es üvegből csinálták, talán egy kecskeméti cég, dhl hozta az üzletbe, 110ft volt literje.

2014. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üvegessel csak és kizárólag akkor szabad csináltatni ha rendszeresen csinál akváriumokat, ismeri a számítást, képletet, különben nem.


Egy kimondott akváriumokat készítő, profi ragasztókat használ, volt aki közzé tette a pontos számítást az akvarista.hu oldalon, egy 2000 literes akváriumnál, persze a cikk az eltűnt.

Az fbs már nem az igazi, a komolyabb ragasztóknál meg kell venni az egész tubust 4000-6000ft több akváriumra elég, de csak az veszi meg aki folyamatosan csinálja az akváriumokat.

Egy sima üveges nem veszi meg a profi ragasztókat.

2014. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2014. okt. 21. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én itt csináltattam egy akváriumot a Tisza utcában, és jó lett: [link]
2014. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm már sikerült találnom egy erre specializálodott kereskedést!
2014. okt. 23. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!